Ogłoszenie nr 8373. Wynik wyboru. - Praca w Służbie Cywilnej - Komenda Miejska Policji we Włocławku

Biuletyn Informacji Publicznej

Praca w Służbie Cywilnej

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie nr 8373. Wynik wyboru.

OGŁOSZENIE  nr 8373

Komendant Miejski Policji we Włocławku

poszukuje kandydatów na stanowisko

inspektora

ds. prezydialnych i wspomagających

w Referacie Kadr, Szkolenia i Prezydialnym

Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

Liczba lub wymiar etatu: 1 etat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sprawowanie nadzoru nad pracą kancelaryjno-biurową w komórkach organizacyjnychKMP we Włocławku,

  • gromadzenie, aktualizowanie, rejestrowanie oraz udostępnianie zbiorów aktów prawnych wydawanych przez KMP we Włocławku, KWP w Bydgoszczy, KGP i inne uprawnione podmioty, a także prowadzenie ich ewidencji i dzienników przepisów resortowych,

  • wprowadzanie

  • realizowanie zagadnienia dot. podnoszenia kwalifikacji przez policjantów i pracowników, kierowanych do szkół policyjnych oraz pozapolicyjnych,

  • realizowanie zadań z zakresu adaptacji zawodowej policjantów w służbie przygotowawczej,

  • realizowanie zadań związanych z zagadnieniem kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem  w zakresie zleconym przez Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku,

  • kompletowanie, uzupełnianie i prowadzenie teczek akt osobowych,

  • przeprowadzanie czynności z zakresu postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji w zakresie zleconym przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

    Warunki pracy:

    Praca w siedzibie urzędu, okresowo praca w terenie

    Praca z komputerem, miejsce pracy umieszczone na drugim piętrze budynku z windą

    Wykształcenie: średnie

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

niezbędne

  • co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe i praktyka w urzędach administracji publicznej lub samorządowej,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i organizowania działań,

  • umiejętność interpretacji przepisów,

  • umiejętność komunikowania się,

  • umiejętność obsługi komputera.

    wymagania dodatkowe

  • wykształcenie średnie profilowane humanistyczne,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zagadnieniami prezydialnymi w administracji rządowej,

  • znajomość obiegu dokumentów służbowych,

  • umiejętność analizy, syntezy,

  • znajomość przepisów resortowych,

  • przeszkolenie z zakresu pracy kancelaryjno-biurowej,

  • poświadczenie bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

  • oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni praw publicznych,

  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwolub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenieo posiadaniu obywatelstwa polskiego,

  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczone klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U.  z 2016 r., poz. 1167).

    Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów.

    Termin składnia dokumentów:

    20 – 02 – 2017                  z dopiskiem  ogłoszenie nr 8373

    Decyduje data:   stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu

  • Miejsce składnia dokumentów:

    Komenda Miejska Policji

    ul. Okrężna 25

    87 – 800 Włocławek

    Inne informacje:

    Proszę zaznaczyć w liście motywacyjnym jakiego ogłoszenia dotyczy oferta, ze wskazaniem stanowiska, komórki organizacyjnej i numeru ogłoszenia. Oferty nadesłane po wyznaczonym terminem lub niekompletne nie będą rozpatrywane. Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów. Nadesłanych ofert nie odsyłamy. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru, o czym będą powiadomieni telefonicznie  lub mailem. Zachęcamy osoby niepełnosprawne do ubiegania się o stanowiska w korpusie służby cywilnej. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

  • Ogłoszenie nr 8373 z 10 lutego 2017 roku

  • Komenda Miejska Policji we Włocławku

  • Stanowisko:

    inspektora ds. prezydialnych i wspomagających

    w Referacie Kadr, Szkolenia i Prezydialnym KMP we Włocławku

  • Status ogłoszenia: nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

  • Data wyniku: 13 marca 2017 roku

  • Wybrana osoba:

  • Imię i nazwisko: JOANNA  SROKA

  • Miejsce zamieszkania: WŁOCŁAWEK

Załączniki do strony

  • Data publikacji 13.03.2017 12:03
    (pdf 31.62 KB)

Metryczka

Data publikacji 10.02.2017
Data modyfikacji 13.03.2017
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
st. post. Tomasz Tomaszewski
Osoba udostępniająca informację:
st. post. Tomasz Tomaszewski Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku
Osoba modyfikująca informację:
do góry